За місяць грудень (5 субот) було приготовано 480 порцій гарячих других страв для потребуючих, а також 150 пакунків зі стравами до Святої вечері, повідомляють на сторінці собору.
Також за весь 2023 рік Божий (50 субот) було приготовано 9 390 порцій гарячих других страв для всіх, хто щосуботи харчується при парафії.
"Раз в тиждень кожен, хто потребує, мав змогу отримати смачний повноцінний обід або й вечерю і відчути підтримку, розуміння і тепло сердець тих, хто готував страви!
Дякуємо всім нашим жінкам, які щотижня готували обіди, жодного разу не пропустивши своєї черги і вкладали всю любов і милосердя у кожну страву! Також дякуємо всім жертводавцям за постійну матеріальну допомогу та ваші молитви!
Нехай Милостивий Господь щедро благословить Вас усяким добром та довгим і щасливим життям, винагородить сторицею за всі ваші добрі справи і оберігає від усього зла!" - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110354-6756.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110338-5025.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110323-3135.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110308-2482.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110254-5808.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110240-3132.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110224-7808.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110210-3126.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110156-7774.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110142-9911.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110128-3703.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110114-7657.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110100-8147.jpg)
![](../../../../images/general/2024/01/04/20240104110046-2004.jpg)