ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Орландо Блум прокоментував свій приїзд на Донбас

Орландо Блум, посол доброї волі ЮНІСЕФ, вперше прокоментував свій раптовий візит у Східну Україну, в ході якого відвідав школи і дитсадки, які були пошкоджені в ході воєнних дій.

“Я зустрів дітей, як 11-річна Ліана, яка ховалася у підвалі своєї школи майже два тижні, в мороз, без світла чи тепла, в той час як артобстріли знищували класи над її головою”, - сказав Орландо Блум.

Блум відвідав класи, які знаходяться всього в трьох кілометрах від передової лінії і були пошкоджені внаслідок попадання у них снарядів, повідомляє m.nv.ua. “Переживши такий страшний досвід, все, що ці діти тепер хочуть - це повернутися до безпеки та рутини школи і планувати своє майбутнє”, - заявив актор.

Під час свого візиту у східну Україну Блум також зустрівся з дітьми, які отримують психологічну підтримку і працюють із психологами, які проходили тренінги ЮНІСЕФ. "Освіта є важливим фундаментом для відбудови нового життя в безпечному та сприятливому середовищі для цих дітей”, - сказав Блум.

https://youtu.be/ul_SAr7E0ok

За даними організації, близько 580 000 дітей на сході  потребують допомоги та більш 230 000 дітей були змушені покинути свої будинки. Приблизно одна з п'яти шкіл і дитячих садків у регіоні були пошкоджені або зруйновані й близько 300 000 дітей потребують допомоги, щоб продовжити свою освіту.

ЮНІСЕФ підтримав ремонт і реабілітацію 57 шкіл на сході України і надав сотням  тисяч дітей по обидва боки конфлікту підручники, парти і канцелярські набори, а також психологічну підтримку. Також ЮНІСЕФ розповсюдив інформацію серед 280 000 дітей про небезпеку пов’язану з мінами та боєприпасами, які знаходять у містах поблизу лінії фронту.

“Занадто багато дітей на Сході України ризикують своїм життям та здоров’ям просто ідучи до школи. З початку кризи 55 000 наземних мін, нерозірваних снарядів та боєприпасів було знайдено та вилучено - і ми знаємо, що це тільки верхівка айсберга. Ми повинні забезпечити кожній дитині можливість безпечно дістатися до класу, вчитися і грати”, - сказала голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

ЮНІСЕФ планує відремонтувати ще 60 шкіл і 80 дитячих садків у 2016 році, а також надати  психосоціальну підтримки та інформацію щодо небезпеки мін чотирьомстам тисячам дітей.

 

[caption id="attachment_13688" align="alignnone" width="810"]Орландо Блум на Донбасі Орландо Блум на Донбасі[/caption]

[caption id="attachment_13686" align="alignnone" width="810"]Орландо Блум на Донбасі Орландо Блум на Донбасі[/caption]

[caption id="attachment_13685" align="alignnone" width="810"]Орландо Блум на Донбасі Орландо Блум на Донбасі[/caption]

[caption id="attachment_13684" align="alignnone" width="810"]Орландо Блум на Донбасі Орландо Блум на Донбасі[/caption]