ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Очільник Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів закликав святкувати Великдень у сімейному колі. ВІДЕО

Сьогодні т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів звернувся до жителів Прикарпаття із проханням дотримуватися карантинних обмежень під час святкування одного із найбільших християнських свят – Великодня.

«У ці святкові дні нам потрібно спільно втримати ситуацію та почати виходити з карантину вже у травні, - наголосив керівник області. - Легковажність і безвідповідальне ставлення до запроваджених карантинних заходів може призвести до значного збільшення кількості хворих, нових летальних випадків, а держава буде змушена не лише продовжити, але й посилити карантинні вимоги».

Він також зазначив, що Всеукраїнська Рада церков погодилась, що святкові богослужіння відбуватимуться у режимі відеотрансляції. Підтримали таку ініціативу і місцеві священнослужителі та засоби масової інформації. Тож жителі Івано-Франківщини зможуть в онлайнрежимі дивитися Великодні відправи на місцевих телеканалах та у соцмережех, а також слухати по радіо.

«Дорогі прикарпатці! Від усього серця бажаю Вам Божої благодаті, душевного спокою, справжнього людського щастя. А ще – мирного неба і всяких земних гараздів, - звернувся до прикарпатців Віталій Федорів. - Залишаймося вдома! Святкуймо Великдень у тісному сімейному колі».

До теми: Прикарпатців просять максимально обмежити перебування на вулиці впродовж святкових та вихідних днів.

Якщо дотримаємось карантину на Великдень, маємо всі шанси помалу повертатися до звичного стилю життя, - Слюзар

ПЦУ та УГКЦ закликали вірян святкувати Великдень вдома