ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Об'їзну дорогу у Коломиї ремонтує фірма "ПБС", — Буджак


На Прикарпатті інтенсивно триває ремонт дорожнього покриття. Нанесено 190 км нової розмітки на різних дорогах області.
 Результативно завершується перший тиждень липня, повідомляє начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак, інформують ”Вікна”.— 16 км асфальтобетону укладено верхнім шаром від Стопчатова до Косова. 5 км накрито регенерованої основи дорожнього полотна на дорозі Н10 в Коломийському районі. І, що особливо відрадно, фірма “ПБС” інтенсивно ремонтує об’їзну дорогу Коломиї, — зазначає головний дорожник області.

Також, за його словами, нарощує темпи по укладанню нижнього шару асфальтобетону фірма “Дорлідер” у Снятинському районі. За європейськими стандартами фірма “Автомагістраль Південь” облаштовує водовідведення на проблемній ділянці дороги поблизу Лісного Хлібичина.

— Дочекалися сучасної дороги в селах Заріччя, Паляниця, Марківці. 0,8 км верхнього шару асфальтобетону фірмою “ПБС” укладено в Рогатині, — додає Василь Буджак.

ДП “Івано Франківськоблавтодор” залучило три сучасні комплекси австрійського виробництва для ліквідації ямковості на дорозі від Івано-Франківська до Надвірної. Ремонтується дорога в центрі Ворохти. Також нанесено 190 км нової розміткина різних дорогах області.

Як раніше повідомляв у коментарі "Дзеркалу Коломиї" міський голова Ігор Слюзар, ремонт об'їзної у Коломиї становить 92 млн грн.

За даними з Єдиного держреєстру, фірма "ПБС" зареєстрована в Івано-Франківську.