ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Новопризначений голова Івано-Франківської ОДА за два тижні планує сформувати команду

Денис Шмигаль з понеділка починає проводити співбесіди з претендентами на посади в облдержадміністрацію.

 


При формуванні команди голова Івано-Франківської ОДА буде дослухатися до Офісу Президента та новобраних народних депутатів, але кінцеве рішення прийматиме сам. Про це він заявив у інтерв’ю на ОТБ «Галичина»пише КУРС.


Формувати команду обіцяє максимально прозоро – вивчатиме резюме та рекомендації кандидатів на посади, а відтак проводити з ними співбесіди."Резюме є. Сьогодні ще жодного прізвища я називати не можу. Найближчий тиждень або два потрачу на співбесіди з людьми та збір рекомендацій про презентантів на посади", – зазначив Шмигаль.Про свої рішення щодо того чи іншого кандидата Шмигаль обіцяє повідомляти у Фейсбуці та через ЗМІ."Професійність, відкритість, чесність – це ті принципи, які для мене надзвичайно важливі у державному службовцю, в тому, хто буде надавати державний сервіс", – каже Шмигаль.За його словами, більшість чиновників, які нині перебувають на керівних посадах в ОДА, від планує замінити.


Читайте також: ВІДЕО. Іванчук про прохання Зеленського допомогти відремонтувати дорогу на окрузі, де обраний представник "Слуги народу"


  "Є запит суспільства на перезавантаження, на оновлення команди, тому що люди змучилися слухати байки, люди хочуть ефективних дій і швидких результатів. Більша частина команди буде оновлена, бо цього хочуть люди і я не бачу іншого шляху", – підсумував Денис Шмигаль.