ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Нові подробиці вбивства лебедя у Коломиї. ВІДЕО

Як повідомляли, у Коломиї вбили лебедя, а іншому перебили крило зброєю.

Один птах загинув, іншого люди доправили у ветеринарну клініку.

Заяв до правоохоронців з цього приводу не надходило, хто стріляв теж невідомо, - повідомив начальник поліції, йдеться в сюжеті НТК.

Ветеринари лебедя прооперували. Чи літатиме птах у майбутньому лікарі поки прогнозувати не беруться. Його доглядатимуть коломияни, котрі привезли птаха у клініку.

Такий пацієнт здивував навіть досвідченого ветеринара. Михайлові Мочернюку вперше довелося лікувати лебедя. Каже, вражений красою та досконалою будовою цього велета.

Потрапивши у незвичне середовище переляканий птах поводився досить агресивно, виривався, шипів, намагався дзьобнути та махав величезними крилами, тому лікарям довелося вколоти заспокійливе і зав'язати дзьоб і лапки.

У клініку пораненого лебедя привезли коломияни з мікрорайону Косачівки. Кажуть, там на одному з озер знайшли двох птахів. Один вже був мертвий, в іншого - перебите крило.

Рентген дійсно підтвердив, що у птаха стріляли, ймовірно патронами з дробом. Лікарі припустили, що поранення сталося десь день-два тому.

Лікарі дві години оперували крилатого пацієнта. Чи літатиме птах у майбутньому поки прогнозувати не беруться, бо кістка сильно травмована.

Проаналізувавши травму, Михайло Мочернюк каже, що стріляли радше за все знизу, коли лебідь летів у повітрі. Лікар припускає, що мисливці влаштували полювання на качок, зігнали їх з водойми, а лебеді потрапили у загальну зграю. Тим паче, вбитого птаха ніхто не забрав.

Наразі птахові потрібна реабілітація, тому він буде на контролі у ветеринарів, а доглядатимуть хворого лебедя коломияни, котрі привезли птаха у клініку. Тут він і зимуватиме, а далі час покаже.

Це не єдине знущання над птахами, яке сталося у Коломиї. У соцмережі коломиянин Богдан Базилевич опублікував фото повішеної ворони на паркані будівельного майданчику, де тривають роботи щодо зведення водоспортивного комплексу.

"Хтось може пояснити, що це означає? (повішана ворона на паркані яким обгороджують будівництво під спортивний комплекс)", - написав він

На прикрість, такі інциденти трапились в нашому місті у Всесвітній день захисту тварин.