ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Нижньовербізький “Гомін Карпат” підкорює столицю. Які нагороди привезли юні танцівники із Всеукраїнського фестивалю мистецтв. ФОТО

15 - 18 березня учасники аматорського народного хореографічного колективу "Гомін Карпат" Народного дому села Нижній Вербіж взяли участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Зоряна Брама" 2019, що відбувся у Києві. Діти посіли перші місця у двох номінаціях.

Мета фестивалю - формування гармонійно розвиненої, моральної, творчої особистості, підвищення рівня естетичного виховання дорослих та дітей, збереження нематеріальної культурної спадщини України, а також сприяння розвитку культури та мистецтва країни, її національної самосвідомості та підвищення рівня виконавців.

Діти поєднали корисне із приємним: змагання у всеукраїнському конкурсі та знайомством із столицею.

Фестиваль відбувся в приміщенні Київського національного університету будівництва та архітектури. Саме у гуртожитку якого мали нагоду проживати учасники фестивалю.

 

“Це була надзвичайно цікава поїздка, адже ми повернулися додому з перемогою! Наш колектив був нагороджений двома першими місцями за танці "Ой Марічко, чичері" та "Аркан". Для учасників колективу це великі досягнення. Організатори фестивалю нас тепло зустріли і подарували чимало цінних подарунків. Діти мали нагоду відвідати Планетарій. Організатори фестивалю вручили 25 безкоштовних квитків для учасників заходу”, - каже керівниця колективу Мар’яна Марук.“Конкурсний день був дуже насиченим, адже участь брали велика кількість учасників. Кожен колектив змагався у відповідній категорії. Наша категорія була "змішана", учасники віком 13 - 18 років. Всі наші танцівники мали можливість набратися досвіду від інших учасників, познайомитися і отримати запрошення на не менш професійні фестивалі. В поїздці брали участь 35 учасників і це вже зі мною”, - додає Мар’яна.Фінансову підтримку надали батьки вихованців колективу. Завдяки такій нагоді діти змогли побачити столицю, виступити на великій сцені та отримати сильний заряд вчитися надалі. Розвиток культури - це підтримка нашого національного духу.

“Хоч і Київ зустрів нас дощем, але це нам не завадило оглянути історичні міста. Найбільше, що для дітей запам’яталися поїздки у метро. Вони навчилися навіть орієнтуватися куди і на яку станцію потрібно їхати. Побували на Хрещатику та визначних місцях Києва. Побачити Дніпро, Андріївський узвіз та багато іншого. Біля Арки дружби народів виконали гуртом Гімн України, чим викликали у перехожих сльози радості. Багато чого побачили, навіть покаталися на ковзанах. І зрозуміли, що в якому місті ти б не жив, ти українець і пишайся цим!” - говорить керівниця колективу.АВТОР: Сніжана ГАВРИЛЮК

Читайте також: Як у Нижньому Вербіжі на Коломийщині прищеплюють любов до танцю. ФОТО