ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Народний депутат Андрій Іванчук відвідав школи Коломийщини

Народний депутат і засновник БФ "Покуття" Андрій Іванчук відвідав кілька навчальних закладів Коломийщини.

Зокрема, побував у Загайполі, Ковалівці та Корничі.

Приїхав, як звично, не з порожніми руками.

Голова Коломийської РДА Любомир Глушков, зокрема, нагадав, що Андрій Іванчук сприяв виділенню коштів для добудови поліклініки, яку  будували 15 років: "Ми звернулися до Андрія Іванчука, кошти виділили, добудували поліклініку. Але потім постала проблема з медобладнанням".

Як наголошує очільник району, у старій поліклініці навіть не було УЗД-апарату. Там  можна було лише  поміряти тиск і зробити кардіограму.

"Тому ми звернулися з проханням до Андрія Іванчука і за ці два роки більш ніж на 65 млн гривень ми отримали медичного обладнання".

Відвідуючи Корницьку школу, Андрій Іванчук пообіцяв допомогти з штучним покриттям для майданчика, бо попереднє вже зруйнувалося. Також народний депутат сприятиме з виділенням грошей з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) для ремонту фасаду школи.

А ще у селі немає шкільного автобуса, що створює незручності для учнів. Андрій Іванчук пообіцяв наступного разу приїхати на автобусі і з подарунками, а цього разу привіз школі комп'ютерний клас.

Більше дивіться у сюжеті НТК.

Як повідомляли, чотири школи на Коломийщині отримали сучасні комп’ютерні класи від БФ “Покуття” - їх виграли учні на олімпіаді.