ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На засіданні тимчасової комісії у Коломиї обговорювали питання сплати податків

Від того, чи коломийські підприємці добросовісно сплачують єдиний податок, туристичний, акцизний збори, податок на нерухомість, орендну плату за землю та ін., залежить виконання міського бюджету.

Тож на засіданні тимчасової комісії з питань сплати податків під керівництвом першого заступника міського голови Володимира Григорука аналізували інформацію про підприємства-боржники в Коломиї та приєднаних селах, інформують на сайті Коломийської міської ради, пише Дзеркало медіа.

- Міська рада не має прямих повноважень, щоб примусити боржників сплатити податки. Це робить фіскальна служба, - пояснює Володимир Григорук. – Що стосується орендної плати за землю, то невеликий важіль впливу є - депутати можуть не продовжити договір оренди земельної ділянки для боржника.

Також на нараді озвучили окремо нагальну проблему із нарощуванням боргів орендної плати за землю в ОСББ. Тому на наступне засідання запросять керівників ОСББ, щоб спільно обговорити таку ситуацію. Адже маючи неоплачені податкові зобов’язання, ОСББ втрачають можливість брати участь у програмах підтримки з міського бюджету.

Нагадаємо446 млн до бюджету за рік. Хто у Коломиї найбільше платить податків