ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Снятинщині пройшов чемпіонат України з ралі

Уже вдруге на Покутті пройшов чемпіонат України з ралі "Трембіта". На свято автомобільного спорту завітало чимало учасників та прихильників авторалі.

Про це інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише Дзеркало медіа.

Головною особливістю цьогорічного чемпіонату вже традиційно стало слизьке гравійне покриття, що не пробачає пілотам та штурманам жодних помилок.

За словами організаторів змагань,  конфігурація траси цього року дещо змінилася і приготувала спортсменам нову спецділянку "Прутівка" довжиною 4,5 кілометри.  Її учасники долали двічі.

Варто додати, що загальна довжина траси – 211,16 кілометри,  110,12 з яких – "бойові".

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, Прикарпаття вже не в перший раз проводить автомобільні змагання високого рівня.

"Автомобільний спорт у цілому та автомобільне ралі зокрема є одним із найбільш видовищних і популярних спортивних заходів, що привертає величезну увагу вболівальників і засобів масової інформації, - наголосив посадовець. – Такі змагання, завдяки приїзду значної кількості гостей, сприяють підвищенню іміджу регіону, в якому вони проводяться, та розвитку туристичної галузі. Приємно, що ралі «Трембіта» стало справжнім традиційним святом автомобільного спорту".

Читайте також: Завтра на Прикарпатті знову перекриють дорогу державного значення