ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті з літаків розкидатимуть вакцину проти сказу

На території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської та Яремчанської міської ради проводиться кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Приманки з вакциною розповсюджуються шляхом розкидання з авіатранспорту на території лісових та польових угідь поза межами населених пунктів. Заплановано розкидати 65 тисяч доз вакцини, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в області.

 Компанія проводиться під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

 Як зазначається, приманка з вакциною, яка розповсюджується авіатранспортом – є безпечна для людей і тварин, вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.
 

Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на території особистого селянського господарства, прохання перенести її, в рукавицях, за межі господарства, де її може спожити дика тварина.
 

З 9 вересня 2020 року з Коломийського аеродрому буде проводитись розповсюдження приманок на решту території області відповідно до програми Боротьби зі сказом на території України в 2020 році.

Фото ілюстративне