ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті витратили 243 мільйони на ремонт закладів культури

Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франківську відбувається підсумкова колегія управління культури, національностей та релігій ОДА.

Працівники управлінь і департаментів культури зі всієї області зібрались, щоб підбити підсумки діяльності за 2018 рік та оголосити плани на 2019-й, інформують в Івано-Франківській ОДА, пише Дзеркало медіа.

"Щоб навести порядок у своїй хаті, треба добре ґаздувати. Саме це ми зараз і робимо. Ми одна команда, ми маємо спільні цілі і будемо їх досягати", – розпочав засідання Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА.

Він навів деякі цифри. На Прикарпатті діє 1572 установи культури та майже 4000 об’єктів культурної спадщини, серед яких – дві церкви, віднесені до спадщини ЮНЕСКО.

"Наше фінансування зросло на 20%. Тож маємо певний прогрес у наших програмах і в їх втіленні у життя. Це, до прикладу, програма “Теплий заклад культури" – на неї минулого року виділилипонад 800 тисяч гривень. А загалом на ремонти закладів культури за рік виділили 243 мільйони гривень", – сказав Федорак.