ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті відбувся перший веломарафон на 100 км. ФОТО

У суботу, 3 серпня, роверисти України з’їхалися до Франківська для участі у першому на Прикарпатті веломарафоні на 100 км – "Франківська сотка".

Учасники марафону стартували на шосейних та мтб-велосипедах з Крихівців, їхали до центру Делятина, де розверталися і їхали назад. Фінішували всі в Хом’яківці, біля кафе “Мисливець”, інформує Репортер

Через чотири години після старту відбулося нагородження переможців веломарафону. Лідери проїхали 100 км за 2 год 43 хв.

Втім, на подолання дистанції в учасників було до восьми годин.

Загалом у "Франківській сотці" взяло участь 160 роверистів.

Найстарший учасник  веломарафону  Юрій Скрипнюк з Коломиї має 62 роки, а наймолодший  – 16-річний Марко Гнатюк з Бурштина.

У категорії шосейні ровери серед жінок першими приїхали Анастасія Крамар, Марта Захарова, Софія Рябцева і Мар‘яна Горлач з Львівського велоклубу Makeba. Усі чотири роверистки приїхали одночасно.

У категорії чоловіки третім був Микола Стефанишини, другим – Андрій Шапочников, а першим приїхав Віктор Гузов.

У категорії МТБ серед дівчат третє місце здобула Анна Терещук, другою була Наталя Микулова, а першою приїхала Марина Шквиря. Втім, нагородження дочекалася лише переможниця – Марина Шквиря.

Дикий захват викликали в мене люди, які педалили по 5 годин і таки доїжджали до фінішу, бо їдуть для кайфу, результат – ніщо. І це лише сотка. А є ж і такі, хто цього року поїде на Париж-Брест-Париж. Там, на секундочку, 1200 км”, – поділилася враженнями франківська журналістка Ольга Суровська. 

Нагадаємо:Баскетболістки з Прикарпаття завоювали золото на Європейській Універсіаді. ФОТО