ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Прикарпатті укріплюють береги річки Бистриці

Більшість мешканців Надвірної пам’ятають руйнівні наслідки повеней 2008 та 2010 років.

Внаслідок виходу води з берегів річки та потічків значна частина території міста була затоплена, що призвело до руйнації дорожньої інфраструктури, будівель, ліній електропередач тощо. На сьогодні важливо є не боротись із наслідками стихії, а запобігати їм, не чекаючи, щоб природна катастрофа завдавала значних збитків жителям міста, пише WestNews.

Тому Надвірнянська міська рада неодноразово проводила комплекс руслорегулювальних робіт, робіт по берегоукріпленню та розчищенню річок, які є на території міста. Зокрема, було проведено роботи для зміцнення дамби в зоні відпочинку імені Н.Яремчука. Кілька років тому за кошти міської ради було закуплено та завезено близько 400 тон негабариту для укріплення берегозахисної дамби поряд з пішохідним переходом через річку Бистриця.Протягом останніх 5-7 років силами ДП "Надвірнянський держлісгосп2 спільно з Надвірнянською міською радою проводиться висадка посадкового матеріалу у вигляді верби і лози на захисній дамбі.

Зокрема, минулого тижня здійснено дані роботи і висаджено близько 250- 300 шт. посадкового матеріалу на дамбі ліворуч моста в зоні відпочинку. Це в першу чергу додатково укріпить беріг річки Бистриця Надвірнянська та надасть кращого естетичного вигляду.

Крім того, за минулі роки висаджено не одну сотню саджанців з метою омолодження зелених насаджень зони відпочинку. Проте й були випадки, коли невідомими особами було завдано збитки, пошкоджено щойно посаджені саджанці та вкинуто в річку Бистриця Надвірнянська.