ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Прикарпатті суттєво зросли ціни на овочі, фрукти та цигарки

За даними Державної служби статистики, з березня 2019 на Прикарпатті подорожчали овочі, фрукти та цигарки.


Про це повідомили у Головному управлінні статистики в Івано-Франківській області, пише Дзеркало медіа.«На споживчому ринку області в березні п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,7%. Найбільше (на 3,4% та 2,3%) подорожчали овочі та фрукти.


На 1,3–0,5% зросли ціни на продукти переробки зернових, масло, кисломолочну продукцію, сири, хліб, м’ясо та м’ясопродукти, безалкогольні напої, рибу та продукти з риби. Водночас на 5,1% подешевшали яйця, на 1,8% – олія соняшникова, на 1,4% – рис», - йдеться у повідомленні.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,2% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 2,5%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% відбулося за рахунок підвищення тарифів на водопостачання на 6,2% та цін на скраплений газ – на 5,3%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,2% спричинено подорожчанням проїзду у залізничному та автодорожньому пасажирському транспорті на 2,2% та 0,7% відповідно.

Читайте також: За минулий рік в Івано-Франківській області ціна на продукти харчування зросла на 2,3%, – статистика