ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті спостерігається значне підвищення захворюваності на COVID-19 серед дітей, - головний санітарний лікар області


Головний державний санітарний лікар області, в. о. генерального директора ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» Руслан Савчук звернувся до працівників закладів освіти стосовно необхідності вакцинації проти COVID-19:"Протягом минулих 10 тижнів спостерігається стабільний ріст захворюваності на COVID-19.

Зокрема, щодня зростає кількість хворих дітей шкільного віку.Міністерство охорони здоров‘я України та Міністерство освіти і науки України рекомендують з 18 жовтня розпочати дострокові канікули, оскільки підчас навчально-освітнього процесу діти контактують з великою кількістю людей, зокрема з людьми, які є невакцинованими. Тому дострокові канікули для школярів дозволять мінімізувати поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення кола контактування дітей з іншими особами, які потенційно можуть бути інфікованими COVID-19.За нашими даними тижневий ріст захворюваності COVID-19 серед дітей становить 31,11%.Минулого тижня в області за добу було підтверджено 30 випадків інфікування COVID-19 серед дітей, практично всі - діти шкільного віку.

Варто зауважити, що багато випадків захворювання зафіксовані саме в тих територіальних громадах, де низькі темпи вакцинації, як серед населення, так і серед працівників закладів освіти.

Низьке охоплення вакцинацією працівників закладів освіти фіксується в шести територіальних громадах області.До прикладу, в Косівській ОТГ провакциновано 43,36% працівників закладів освіти, а от від початку пандемії на території громади зафіксовано 200 випадків інфікування COVID-19 серед дітей шкільного віку.Тому, я вкотре наголошую на необхідності вакцинації проти COVID-19.

Саме вакцинація освітян - це безпека та здоров‘я дітей.

Впевнений, що люди, які виховують та навчають молоде покоління є небайдужими до їхнього здоров‘я. Тому спільними зусиллями громадськість зможе подолати пандемію та повернутися до звичного життя, а освітяни зможуть в очному режимі виховувати свідоме та здорове нове покоління нашої держави.Щодня система охорони здоров‘я працює в посиленому режимі протидії COVID-19, але у всього є свої можливості…Бережіть себе та своїх близьких!".