ОНОВЛЕНО: Розшук припинено! Осіб правопорушників встановлено.
4 листопада 2023 року в приміщенні супермаркету, що знаходиться по вулиці Богдана Хмельницького в обласному центрі, здійснили крадіжку гаманця у пенсіонерки.
Зловмисників зафіксували камери відеоспостереження. Їх особи наразі встановлює поліція.
"Якщо Ви впізнали осіб на фото або знаєте їх місце перебування, просимо невідкладно повідомити поліцію на лінію «102» або 0985378286", - закликають поліцейські.
![](../../../../images/general/2023/11/14/20231114191625-9211.jpg)
![](../../../../images/general/2023/11/14/20231114191607-2899.jpg)
![](../../../../images/general/2023/11/14/20231114191549-9321.jpg)
![](../../../../images/general/2023/11/14/20231114191526-5021.jpg)