На Прикарпатті розпочався Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів та юніорок, присвячений памʼяті загиблих захисників та захисниць України
29 листопада в готелі «Chevalier Panorama» (село Яблуниця) відбулася урочиста церемонія відкриття Всеукраїнського турніру з боксу серед юніорів та юніорок, присвяченого памʼяті загиблих захисників та захисниць України.
Учасників змагань привітали начальник управління спорту та молодіжної політики облдержадміністрації Орест Оклієвич, голова відділення НОК України у Івано-Франківській області Мирослав Карабін, керівник ГО «Єдина родина Прикарпаття» Степан Чомко.
Зазначимо, що у турнірі змагатимуться 120 спортсменів з різних областей України. Змагання відбуватимуться до кінця тижня.
Також під час церемонії відкриття спортсмени вручили памʼятні нагороди родичам загиблих Героїв.
![](../../../../images/general/2023/11/30/20231130105358-3726.jpg)
![](../../../../images/general/2023/11/30/20231130105342-5922.jpg)
![](../../../../images/general/2023/11/30/20231130105325-3570.jpg)
![](../../../../images/general/2023/11/30/20231130105308-7853.jpg)
![](../../../../images/general/2023/11/30/20231130105251-5144.jpg)
![](../../../../images/general/2023/11/30/20231130105235-9739.jpg)
![](../../../../images/general/2023/11/30/20231130105215-2214.jpg)