ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Прикарпатті побудують нове хімічне виробництво

ТОВ "Карпатнафтохім" планує побудувати установку з виробництва оксиду пропілену потужністю 2700 т/рік.


Будівництво установки планується на території "Карпатнафтохіму" в Калуші, в межах орендованої земельної ділянки, на площі близько 1500 кв. метрів, інформує газета Галичина.

Зона впливу від діяльності запроектованого об'єкта не розповсюджується за межі Калуського району Івано-Франківської області.

Установка виробництва оксиду пропілену розміщуватиметься на ділянці демонтованих корпусів відділення сірки (корпус № 449).

Склад перекису водню передбачається розмістити на незабудованій ділянці, на північ від демонтованих корпусів відділення сірки, поряд з існуючим складом їдкого натру та існуючих внутрішніх залізничних колій ТОВ "Карпатнафтохім".

Естакаду зливу перекису водню з залізничних цистерн передбачено збудувати на існуючій внутрішньозаводській тупиковій гілці ТОВ ""Карпатнафтохім"" в безпосередній близькості до проектованого складу перекису водню та неподалік від існуючого складу їдкого натру.

Відвантаження оксиду пропілену в залізничні цистерни заплановано організувати на існуючій відвантажувальній естакаді корпус № 430-В.

Проектом передбачено влаштування підземних резервуарів в межах установки виробництва оксиду пропілену, складу перекису водню, складу оксиду пропілену.

Читайте також: Виробництво електроенергії на Прикарпатті у січні-жовтні 2018 перевищує рівень відповідного періоду минулого року, – статистика