ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті перевірили, як нічні клуби дотримуються карантину. ФОТО, ВІДЕО

Прикарпатські поліцейські продовжують здійснювати контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Минулими вихідними мобільні групи у складі з поліцейськими, фахівцями державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів та представниками місцевого самоврядування перевірили стан дотримання карантинного режиму громадянами у закладах торгівлі, громадського харчування та нічних клубах, повідомляє обласна поліція.

Така робота здійснюється на виконання вимог відповідних рішень Кабміну у частині посилення заходів із запобігання поширенню COVID-19. Наразі діє заборона функціонування розважальних закладів, закладів харчування і відпочинку у період з 23-ї вечора до 7 години ранку.

Відтак рейдові групи перевіряли, наскільки їх власники дотримуються визначених умов. За результатами перевірки правоохоронці склали 2 адміністративні протоколи за порушення норм, передбачених ст. 44-3 КУпАП. До відповідальності притягуватимуться або власники, або адміністратори, які на той момент контролювали роботу розважальних закладів у нічний час і мали забезпечити її припинення після 23-ї години.

Від початку дії карантинних обмежень поліція області склала 357 протоколів за порушення карантину (ст.44-3 КУпАП), 343 з них були скеровані на розгляд судів.

Поліція продовжує контролювати дотримання діючих карантинних обмежень і нагадує: їх порушення тягне за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність.