Сьогодні, 30 вересня, демонтували аварійний пам’ятник на площі Скорботи.
Про це у фейсбук написав міський голова Богдан Станіславський.
"Позбуваємося радянської ідеології. В цілому, меморіал чекає подальшої реконструкції на основі проєкту, схваленого ще у 2018 році. Наразі розпочато технічно-кошторисний розрахунок необхідних робіт.
В майбутньому площа Скорботи стане місцем гідного вшанування Героїв України, які боролися за її волю та незалежність. Громада вже давно потребувала такого місця і, я впевнений, нам вдасться його створити", - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2021/09/30/20210930104956-5187.jpg)
![](../../../../images/general/2021/09/30/20210930104940-6993.jpg)
![](../../../../images/general/2021/09/30/20210930104926-4625.jpg)
![](../../../../images/general/2021/09/30/20210930104908-1388.jpg)
![](../../../../images/general/2021/09/30/20210930104847-2585.jpg)
![](../../../../images/general/2021/09/30/20210930103441-6302.jpg)
Фото Ліліани Одосій
![](../../../../images/general/2021/09/30/20210930103425-3765.jpg)
Фото Ліліани Одосій
Нагадаємо, днями у Коломиї розпочали реконструкцію площі Скорботи. Ініціаторами розгляду питання стали учасники АТО/ООС, які подали звернення до міської ради.