ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На підтримку важкохворого Андрія Коника у Коломиї організували квартирник з солістом гурту "Оркестр Че". ФОТО

У неділю в "Ґенезі" відбувся квартирник з Олегом Кадановим, солістом гурту "Оркестр Че". Захід провели на підтримку важкохворого коломиянина Андрія Коника, якому терміново потрібна допомога.

Олег Каданов безкоштовно виступив у Коломиї. Як розповідають організатори квартирника, він одразу погодився допомогти і приїхати до нашого міста. Соліст вірить у те, що Андрій дуже швидко знову стане здоровим.

На заході вдалося зібрати на лікування Андрія близько 3 тис. грн.

[caption id="attachment_26012" align="alignnone" width="900"]EDR_C_62JMs Андрій Коник[/caption]

Як повідомляли, 23-річному Андрію, студенту Львівської політехніки, лікарі поставили страшний діагноз – рак крові. Попереду тривале лікування та хіміотерапія.

Для одужання потрібні значні кошти у сумі  $200 000. Багатодітна сім’я не в змозі повністю забезпечити лікування Андрія, тому звертається до всіх небайдужих людей з добрими серцями.

Номер рахунку (картка Приватбанку): 5168757309840868 Коник Наталія Степанівна

Контактний номер телефону матері Андрія: 068 739 48 40

[caption id="attachment_26011" align="alignnone" width="640"]9il8YFBjjgw Фото з квартирника з Олегом Кадановим.[/caption]

Діана Горбань, співорганізатор квартирника: "Мені здається, що музика лікує не тільки безпосередньо при її звучанні, але навіть тоді, коли вона звучить десь у свідомості і ти стараєшся мислити музичними інтонаціями і ритмами, які рухають тебе у позитивному настрої. Цей квартирник був важливим, тому що разом з Олегом Кадановим та всіма відвідувачами ми всмоктали, як губки енергії перед початком нового року і великих справ. Більше того, для мене ключовим моментом була наша спільна підтримка духу Андрія Коника. Збирати кошти важливо, та бути присутнім в його житті і морально підтримувати - це мабуть найцінніше".  

Іванна Шкромида, співорганізатор: "Дуже тішуся, що, окрім трендових комерційних музикантів, в Україні залишаються люди, що творять справжню музику – музику, яка готова лікувати. Безмежно вдячна Олегові Каданову за його щирість та добре серце; за те, що він вміє викладатися сповна, чим безмежно надихає. Я певна, що присутні на квартирнику цілком відчули атмосферу творчості та тепла. Нам вдалося на один вечір об’єднатися заради хорошої справи. І попри те, що я особисто не знайома з Андрієм Коником, все ж відчуваю потребу допомагати йому, бо люди світла мають бути з нами довго".

Нагадаємо, кошти на лікування Андрія Коника збирали також під час фестивалю вуличного мистецтва "Арт-візія".

На День міста учасники гуртів “Один в каное”, “КораЛЛі”, “ОT VINTA” і “Брати Гадюкіни” записали  відеозвернення про допомогу Андрію Конику.

Військові 10 гірсько-штурмової бригади здали кров для коломиянина.