ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На озері в Коломиї лебедя скувало кригою - викликали рятувальників

Вчора, 4 грудня, о 12:07  до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у Коломиї серед Шевченківського озера лебедя скувало кригою.

Для надання допомоги направлено працівників  Державної пожежно-рятувальної частини №7 Коломиї та УТМР. При наближені човна лебідь  злетів з водойми, повідомляє Управління ДСНС області.

Працівники Управління ДСНС в області поспілкувалися з Володимиром  Бучком, заступником директора з наукової роботи Галицького національного природного парку, керівником центру реабілітації диких тварин.

Він розповів, що лебідь-шипун – єдиний з 3 видів лебедів, що зустрічаються в Україні, у 80-х роках почав гніздуватися на нашій території.

З кожним роком чисельність лебедів на Прикарпатті зростає, він є звичайним зимуючим птахом. За осінній період птахи набирають достатньо запасу жиру для того, щоб перезимувати.

При сильних морозах до -30 градусів, лебеді летять на Бурштинське водосховище, де скупчуються у великі зграї і успішно перезимовують.

Зазвичай лебеді морозу не бояться, бояться голоду. Без видимих пошкоджень у птаха, немає потреби його забирати з водойми.

Фото Коломийського МРВ УДСНС області.

До теми: Небайдужі коломияни врятували лебедя, у якого на дзьобі застрягла пружина.