ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На одній з вершин Антарктиди замайорів прапор закарпатської гірсько-штурмової бригади

Учасник бойових дій на Донбасі, львівський журналіст та мандрівник Андрій Мочурад продовжує втілювати ініціативу щодо вшанування подвигів українських героїв під час Антарктичної експедиції.
Зокрема, на одній із скелястих вершин в Антарктиді він підняв прапор 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади ОК «Захід»
– Минає другий місяць подорожі. У Антарктиді зараз літо. І українська експедиція станції «Академік Вернадський» працює дуже інтенсивно. Зокрема, ми піднімались на скелі з метеорологами, аби встановити метеостанції. Підйом був досить легким для підготовлених людей. За декілька годин ми дістались до місця. Саме тут, у оточенні просто космічних по красоті краєвидів, я вирішив розгорнути прапор наших закарпатських гірських штурмовиків! До слова, багато вершин тут досі не мають назв. Можливо, варто було б ініціювати процедуру присвоєння ним імен на честь наших українських героїв?! – повідомив учасник АТО Андрій Мочурад під час зв’язку.
Додамо, що львівський журналіст, учасник АТО Андрій Мочурад продовжує працювати разом з українською антарктичною експедицією на станції «Академік Вернадський». Мета журналіста – зробити документальний фільм про роботу та життя українських науковців-дослідників на Південному полюсі планети.
Володимир Скоростецький