У Ланчинській ОТГ, що на Надвірнянщині, з'явилась Алея громад Прикарпаття. Захід з висадки дерев відбувся днями в рамках засідання членів Агенції розвитку ОТГ.
Алею створили у рекреаційно-відпочинковій зоні в урочищі Жбир.
Загалом, очільники громад висадили 30 дерев - саджанців ялиці білої та дуба звичайного.
"Молоді саджанці символізують позитивні зміни, на які, переконаний, заслуговують наші громади", - сказав організатор заходу, глава правління Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Довірак.
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928113130-5486.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928113114-8976.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928113056-6197.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928113030-5107.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928113003-9223.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928112931-2726.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928112915-3352.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928112856-2855.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928112739-4433.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928112723-5333.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928112705-1001.jpg)
![](../../../../images/general/2020/09/28/20200928112642-5688.jpg)