ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Надвірнянщині стався витік нафти23 січня о 17.30 год. м. Надвірна  поблизу с. Пасічна стався витік нафти.

Виїздом на місце події мобільно-оперативної групи Надвірнянського РВ УДСНС в області встановлено, що внаслідок пошкодження (ймовірно через корозію), підземного нафтопроводу ГУ-270 – ТХУ "Пасічна" (діаметром 159 мм, робочий тиск 40 Атм) від групової установки "Битківчик" до техногенно-хімічногенної установки "Пасічна", стався витік нафти в межах охоронної зони на площі орієнтовно 40 м.кв, інформує "Дзеркало Коломиї" з посиланням на управління з питань цивільного захисту населення ОДА.

Аварійною бригадою Надвірнянського НГВУ, припинено подачу нафтопродукту по нафтопроводу, що належить Надвірнянському НГВУ та проводяться  роботи щодо ліквідації розгерметизації нафтопроводу та збору розлитої нафти та шару ґрунту (Станом на 18.10 год. працівниками НГВУ "Надвірнанафтогаз" було вивезено до ТХУ с. Пасічна біля 3,5 м3 нафтопродуктів).

У зв’язку і темною порою доби  аварійно-відновлювальні роботи працівниками аварійно-ремонтної бригади Надвірнянського НГВУ перенесені на 24.01.2017. Місце події огороджено та взято під охорону. Забруднення навколишнього середовища та загрози населенню немає.

До місця події виїжджали: МОГ Надвірнянського РВ УДСНС в області, повідомлено голову Надвірнянської РДА, служби взаємодії, екологічну та природоохоронну інспекцію.

Новини Надвірної