ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Львівщині чиновника судитимуть через нерозчищену дорогу

29 січня поліція Львова склала протокол на посадовця Брюховицької селищної ради через порушення правил та норм утримання доріг і вулиць, що призвело до ДТП. Справу розглядатимуть у Шевченківському райсуді Львова. Про це 31 січня повідомила прес-служба патрульної поліції Львова.

Причиною для складання протоколу була ДТП, яка сталась 30 грудня 2015 року на вулиці Незалежності, що у смт Брюховичі. Тоді водія автомобіля Volvo занесло на повороті через обледеніння дороги, через що він в’їхав у маршрутку.

Про цей випадок патрульні повідомили «гарячі» лінії міста та області. Однак ніякої реакції у відповідь не отримали. Тож за участі понятих був складений акт-обстеження ділянки вулично-шляхової мережі. Обидва водії написали пояснення, а справу передали на доопрацювання у сектор безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у місті Львові, інформує zaxid.net.

29 січня 2016 року на посадову особу Брюховицької селищної ради було складено протокол за ст.140 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт»

Ця стаття передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 грн або адміністративний арешт на строк від п'яти до десяти діб.

Посадовець від підписання протоколу відмовився. Справу розглядатимуть у Шевченківському суді Львова.