ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На кордоні України з Польщею розблоковані всі пункти пропуску”Станом на 9.00 5 липня всі пункти пропуску через держкордон на території Львівської області розблоковані. Рух громадян і транспорту відновлено”, - повідомляє прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Останнім з пунктів пропуску вдалося розблокувати “Краковець”, повідомляє dt.ua.

4 липня Польща призупинила дію правил малого прикордонного руху з Україною. У зв’язку з цим громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон лише на загальних підставах та документах, визначених польською стороною (паспортні документи і віза). Дані обмеження викликали протести: кілька сотень жителів блокували траси до пунктів пропуску “Шегині”, “Краковець” та “Рава-Руська”.

Призупинення малого прикордонного руху з Україною пов’язане з проведенням саміту НАТО у Варшаві 8-9 липня і зі світовими днями молоді. Дія угоди буде відновлена 2 серпня.

На саміт НАТО у Варшаві з’їдуться 58 делегацій з різних країн світу, в тому числі 28 держав - членів альянсу і 26 країн-партнерів, а також представники штаб - квартири НАТО, Всесвітнього банку, ООН та ЄС. У загальній складності Варшава чекає близько 2,5 тис. осіб.