ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Івано-Франківщині взяли участь у Літній школі для прийомних батьків. ФОТО

Успішно завершила свою роботу в готелі "Маливо" у с. Делятин серпнева Літня школа для прийомних батьків та батьків – вихователів.

Калуш був представлений чотирма сім’ями (10 – учасників), які поринули в середовище для відновлення власних життєвих сил та підвищення здатності прийомних батьків забезпечувати належне функціонування прийомної сім’ї, інформує Дзеркало медіа з посиланням на Калуську міську раду.

Школа організована за кошти обласного бюджету. Сім’ї, які виховують дітей-сиріт, дітей позбавленого батьківського піклування мали можливість насолодитися краєвидами Карпатських гір, відпочити, поспілкуватися, обмінятися досвідом виховання дітей різного віку.

Літня школа – це чудове поєднання роботи з відпочинком, можливість обмінятися досвідом, весело і корисно провести час, знайти нових друзів, отримати незабутні враження.

Учасники розглянули основні принципи та методи сімейного виховання, соціально-психологічні особливості виховання та розвитку прийомних дітей, актуальні проблеми сімей та шляхи їх вирішення. За допомогою дискусій, аналізу ситуацій прийомні батьки вдосконалили вміння формувати та підтримувати гармонійні доброзичливі стосунки в сім’ї на засадах партнерства, взаєморозуміння, поваги і любові.