![На Івано-Франківщині розпочинається опалювальний сезон](https://dzerkalo.media/images/general/2015/10/14/20151014081844-2797.jpg)
Спостерігаючи різку зміну температури, обласна державна адміністрація на чолі з Олегом Гончаруком, прийняли рішення негайно розпочати опалювати в навчальних закладах, лікарнях та помешканнях прикарпатців.
Голова ОДА Олег Гончарук, розпорядив призначити особистий контроль над ситуацією та подати тепло у домівки вже 14 жовтня. Він також рекомендував директорам загальноосвітніх закладів вмикати додаткові засоби обігріву, щоб запобігти переохолодженню дітей.
З середи вже всі домівки та різноманітні заклади мають опалюватись. І у разі відсутності теплопостачання, голови районних адміністрацій та керівники структурних підрозділів несуть відповідальність.
Є досі значна проблема з опаленням в Надвірнянському, Городенківському та Рогатинському районах та місті Калуші, повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.
Новини Прикарпаття