ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Івано-Франківщині інвестори з Німеччини планують побудувати завод з виробництва автодеталей

В обласній державній адімінстрації обговорили питання залучення іноземних інвестицій із представниками німецької виробничої компанії.

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк провів робочу зустріч із представниками німецької компанії Fisher Automotive Systems задля обговорення пріоритетних напрямків співпраці для регіону.

Дмитро Романюк розповів потенційним інвесторам про пріоритетність співпраці з Івано-Франківщиною та зауважив, що в області реалізовано багато інноваційних ідей, у тому числі, які впроваджені через залучення інвестицій. Прикарпаття відкрите для бізнесових проектів, оскільки створення нових робочих місць є одним з пріоритетних напрямків для подальшого економічного розвитку, пишуть на сайті ОДА.

Під час зустрічі потенційним інвесторам було презентовано інвестиційний потенціал області. Зокрема, йшлося про будівництво на території Прикарпаття заводу з виробництва деталей для автомобілів.

Речник правління компанії Fisher Automotive Systems з Німеччини розповів про діяльність підприємства, його історію та плани керівництва щодо розширення географії виробництва.

Гості зазначали, що в наступному році є перспектива відкриття нового заводу. Також йшлося й про розширення напрямків його розвитку, зокрема, виробництва до 2025 року.