ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На фронті загинув воїн 10 гірсько-штурмової бригади Петро Іванович.

На фронті загинув воїн 10 гірсько-штурмової бригади Петро Іванович.

Трагічна звістка прийшла з фронту. 10 лютого загинув коломиянин Петро Іванович. Він ніс службу в 109-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Давав відсіч окупантам в Донецькій області. На жаль, через скид вибухового пристрою з ворожого дрону отримав поранення не сумісні з життям.

Щирі співчуття сім’ї та близьким. Цей страшний біль з вами розділяє вся наша громада. Петро був хоробрим та відважним. Ми всі перед ним у боргу за захист України та кожного з нас.

Завтра, 13 лютого, до Коломиї прибуде скорботний кортеж із тілом воїна. Зустріч відбудеться о 12:00 біля памʼятника «Кожному поколінню своя війна» на вулиці Моцарта. Далі кортеж попрямує до Церкви священномученика Йосафата. Там о 17 годині почнеться парастас.

Чин похорону розпочнеться у середу, 14 лютого, о 10 годині в Церкві священномученика Йосафата. Поховають героя на Алеї Слави.

13-14 лютого оголошено днями жалоби у Коломийській громаді. Наголошую всім, що розважальні та гучні заходи мають бути скасовані.

Нехай воїн спочиває з Богом. Вічна пам’ять, честь та слава.