ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Франківщині відкрили нову поліцейську станцію

Урочисте відкриття відбулося в Угриневі Тисменицького району. Тепер мешканцям цього села і Клузова не потрібно долати значну відстань, аби доїхати до відділу поліції.

14 жовтня в Угриневі розпочала роботу десята на Івано-Франківщині поліцейська станція. Її створення та відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції та місцевої громади, повідомляє Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Урочисто відкрили станцію начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, керівник Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль, керівництво Тисменицького відділу поліції та представники органів місцевого самоврядування.

На відкриття прийшли і небайдужі мешканці села. Кажуть, зможуть отримати кваліфіковану допомогу поліцейських в самому селі. Також територію двох сіл обладнано камерами відеоспостереження, які допоможуть правоохоронцям у службі.

На території станції і на честь її відкриття Володимир Голубош і Денис Шмигаль висадили дерево, яке символізуватиме співдружність.

У станції працюватиме двоє дільничних офіцерів поліції, а також один екіпаж працівників сектору реагування патрульної поліції, який нестиме службу цілодобово.

Поліцейські працюватимуть в колишньому приміщенні медпункту. На цій території розташований дитячий майданчик, на який мешканці села охоче приводять дітей, а поліцейські тільки раді: малеча відчуватиме з дитинства захист.

Начальник поліції області Володимир Голубош каже, що до кінця року планують відкрити ще дві поліцейські станції, а їх робота себе виправдала:

«Криміногенна обстановка у тих населених пунктах, де уже працюють поліцейські станції, покращилася. Натомість звернень громадян побільшало, і це показує довіру людей до поліції. На цьому ми не зупинимося і працюватимемо далі для безпеки прикарпатців і гостей області».

Додамо, на сьогоднішній день завдяки спільним зусиллям та тісній співпраці між представниками громад та обласної поліції в області створено десять поліцейських станцій.

Нагадаємо, поліцейські станції – це такі собі філіали міського відділу поліції. Там дислокуються дільничні інспектори, групи швидкого реагування й інспектори превенції. Таким чином поліція географічно ближча до людей.


На Прикарпатті відкрили десяту поліцейську станцію 1
На Прикарпатті відкрили десяту поліцейську станцію 3
На Прикарпатті відкрили десяту поліцейську станцію 5
На Прикарпатті відкрили десяту поліцейську станцію 7
На Прикарпатті відкрили десяту поліцейську станцію 9