ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Франківщині компанія з російським власником планує добувати газ та нафту

"Компанія "Геопошук ЛТД" (смт.Рожнятів) планує добувати газ та нафту на Прикарпатті.


Йдеться про відновлення 18 свердловин існуючого фонду на землях Небилівської сільської ради Рожнятівського району, інформує Галичина.

Крім того, планується буріння 20 нових свердловин проектною глибиною до 2100 метрів.

Кінцевими бенефіціарами ТзОВ "Компанія "Геопошук ЛТД" є житель Львова Сваричевський Василь Володимирович, киянка Лисенко Катерина Дмитрівна, громадянин Росії Єльцов Олександр (проживає у Чехії), ТОВ "Глобал Ойл ЛТД" (м.Львів), "Компанія "Лонгвью Енерджі Лімітед" (Сполучене королівство, м.Лондон), громадянин Австралії Чарльз Ейнслі Вуд (проживає у м.Лондоні).

Василь Сваричевський є засновником або бенефіціаром 20 юридичних осіб переважно у сфері видобування вуглеводнів.

Лисенко Катерина Дмитрівна пов’язана з вісьмома юридичними особами. Зокрема, одна з компаній ТОВ "Петрол ЛТД" раніше була зареєстрована у Донецьку. Крім того, жінка є бенефіціаром ТОВ "Збагачувальна фабрика 105".
"Протягом січня-липня 2015 року ПАТ "Центренерго" перерахувало кошти в сумі понад 84 млн. грн. на розрахункові рахунки ТОВ «Збагачувальна фабрика № 105».


 Службові особи зазначеного державного підприємства, діючи за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ "Збагачувальна фабрика № 105", організували схему по виведенню отриманих коштів на рахунки фіктивних підприємств з метою переведення їх у готівку, а також схему легалізації вугілля, яке видобувається на тимчасово непідконтрольних державі Україна території Донецької області.


Згідно із розробленою злочинною схемою, незаконний видобуток кам'яного вугілля здійснюється відкритим шляхом у кар'єрах поблизу населених пунктів Степанівка та Іллінка Маріїнського району Донецької області та транспортується на територію ТОВ "Збагачувальна фабрика № 105".


У подальшому, на території ТОВ "Збагачувальна фабрика № 105" проводиться змішування офіційного видобутку та незаконного видобутку кам'яного вугілля з метою його подальшої реалізації на адресу ПАТ "Центренерго", - йдеться в Ухвалі Печерського районного суду м.Києва.Фото ілюстративне