ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На дорогах області цілодобово працює снігоочисна техніка, - дорожники. ФОТО

Про оперативну інформацію на дорогах області станом на 18 грудня повідомляє Служба автомобільних доріг.

На дорогах державного значення Івано-Франківської області проїзд забезпечений. Снігоочисна техніка працює цілодобово і безперебійно.

Для розчищення трас задіяно 71 механізм, а зокрема 29 піскорозкидачів та 28 грейдерів. А також 125 працівників та 2 – в режимі чергування. Використано 103 т солі та 342 т піщано-сольової суміші.

Минулої доби найбільше проблем виникало на дорогах Н-10 Стрий – Мамалига (підйом біля сіл Павлівка та Боднарів), а також на Н-18 Івано-Франківськ - Тернопіль (біля Острині та Олеші).


Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області наголошує на тому, що актуальним залишається питання безпеки на дорогах. Треба бути обачними та обережними, а за поганої погоди краще відмовитися від поїздок.

"Водії повинні беззастережно дотримуватися ПДР, а зокрема на слизькій дорозі різко не гальмувати, не робити різких маневрів, уникати обгонів.

Особливо уважними треба бути при русі мостами та естакадами. Зонами підвищеної небезпеки є гірські перевали, де існує ризик утворення транспортних заторів.

При перетині таких небезпечних ділянок водіям слід бути особливо пильними.

Власникам великогабаритних транспортних засобів необхідно подбати про обладнання автомобілів ланцюгами проти ковзання, лопатами для відкидання снігу, перевірити наявність крюків та тросів для буксирування.


В умовах поганої видимості пішоходи гірше орієнтуються на дорозі, можуть підсковзнутися і впасти під час переходу дороги, тож водії мають знижувати швидкість до мінімуму, наголошують дорожники.


Як повідомляли,коломиян просять не паркувати транспорт на узбіччях, щоб не заважати снігоприбиральній техніці.