ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Музика весни": у Коломиї триває персональна виставка закарпатського художника

Оглянути експозицію усі охочі можуть до кінця цього тижня у мистецькому центрі "Світовид".

Про це повідомляють на Facebook-сторінці мистецького центру "Світовид".

Сергій Галай народився у м. Хуст на Закарпатті. Художню освіту здобув у Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника. Малює у різноманітних жанрах – натюрморт, пейзаж, ню. Працює у стилі експресіонізму. У техніках надає перевагу олії, працює з аквареллю та пастеллю.

"Кожна персональна виставка – це своєрідний звіт про пророблену роботу, тому що життя митця складається з щоденної роботи так як і у всіх, але немає свят і вихідних, тому що живопис - це хвороба або просто життя.

На цю виставку мною представлено лише невелику частину робіт, які я створив за останній період.

Для споглядання відвідувачам мною представлено картини з серії ню, квіти та коні.

Жінка - це муза, яка надихає на творчість і створення справжніх шедеврів живопису. Квітами завжди хочеться любуватись – це весна, любов та почуття, тому в моїх картинах квіти то символ чудових миттєвостей життя, які зупинили свій плин на полотні.
Ну а коні то окрема пристрасть - пристрасть до прекрасного, витонченого і неповторного. Сила, стрімкість, велична краса, грація, відданість і в той же час - вразливість... Дивовижне створіння!. У зовнішній красі цих тварин, відчувається і щось більше - стихія свободи, що таїться під гривою", - розповів про власну виставку Сергій Галай.

Як повідомлялось, “Шлях людських думок”: у травні коломиянам покажуть виставку, на відкритті якої митці намалюють новий твір