ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Мобільна бригада Коломийського пологового продовжує проводити безкоштовні виїзні огляди. ФОТО


Так, 4 квітня відбувся виїзд  мобільної  акушерсько-гінекологічної бригади у селище КУТИ  Косівського району в шелтер для ВПО.Проконсультовані та оглянуті жінки, які вимушено покинули свої домівки з моменту початку активної фази війни після 24 лютого 2022 року.5 квітня відбудеться виїзд у Дім Милосердя бл. М. Чернецького села КОВАЛІВКА Коломийського району, повідомляють на сторінці Коломийський пологовий будинок і гінекологічне відділення.
Проект реалізується за фінансової підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та координації БФ "Інститут розвитку сім'ї та дитини" -  в Коломийському пологовому організована виїзна мобільна бригада фахівців, до складу якої входять: лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики, медична сестра.
Спеціалістами бригади надаються послуги:

- гінекологічні огляди;

- допологові та післяпологові огляди: оцінка ризику ускладнень під час вагітності, визначення випадків високого ризику та направлення при потребі до медичних закладів спеціалізованої допомоги;

- медична та психологічна підтримка постраждалих від домашнього насильства або інших видів насильств, пов'язаних з війною.

- надання консультацій з питань здоров'я жінок та догляд за дитиною;

- консультація з питань ВІЛ-інфекцій та захворювань, що передаються статевим шляхом;

- консультації з питань планування сім'ї та рекомендацій щодо засобів контрацепцій.Перелік обстежень виїзної мобільної бригади:

- УЗД органів малого тазу

- бактеріологічне та цитологічне дослідження

- проведення експрес тестів на виявлення гепатиту В, гепатиту С, ВІЛ інфекції.Робота виїзної мобільної бригади, її послуги та витратні матеріали є БЕЗКОШТОВНИМИ.
Попередній графік прийомів на КВІТЕНЬ:

10 квітня - м.ЯРЕМЧЕ;

11 квітня - с.КНЯЖДВІР;

18 квітня - с.ВОСКРЕСИНЦІ;

19 квітня - смт.ПЕЧЕНІЖИН;

25 квітня  - с.СПАС;

27 квітня  - с.В.КЛЮЧІВ;

28 квітня - с.ПІДГАЙЧИКИ.Якщо маєте бажання записатися на консультативний прийом - звертайтеся до сімейного лікаря або приходьте в сільську амбулаторію.