ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Митні платежі на Франківщині зросли на 79 відсотківЗа січень-травень цього року суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності Івано-Франківщини сплатили до бюджету 1,7 мільярда гривень митних платежів..

Як повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС, це на 770 млн грн або на 79 відсотків більше порівняно з відповідним періодом минулого року, інформує ІФ ОДА, пише Дзеркало медіа.

При митному оформленні товарів суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності у розрізі видів податків, зборів та митних платежів найбільше сплатили податку на додану вартість – 1049,1 млн грн.

Значне зростання надходжень акцизного податку відбулось за рахунок розмитнення транспортних засобів на іноземній реєстрації під час дії пільгового періоду, тобто автомобілів на єврономерах, які були ввезені з 2015 по 2018 рік за зниженими ставками акцизного податку.

Нагадаємо, процедура  притягнення до відповідальності та накладення штрафів за використання автомобілів на іноземній реєстрації з порушення митного режиму, повинна була набути чинності 24 травня 2019 року.

Однак, Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги", яким відтерміновано штрафи за керування автомобілями на єврономерах до 22 серпня 2019 року.