ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Міс Україна-2018": після скандалу журі обрало нову переможницю. ФОТОЯк повідомляли, 20 вересня відбувся фінал конкурсу краси "Міс Україна-2018".

Тоді переможницею конкурсу обрали Вероніку Дідусенко. Але після резонансного скандалу через приховування факту розлучення та наявності дитини, її позбавили престижного титулу. Організатори конкурсу вирішили переобрати переможницю, через що новою володаркою титулу і корони "Міс Україна" стала Леоніла Гузь, передає 24 канал.


Національний конкурс "Міс Україна" проводиться в Україні щорічно з 1991 року. Переможниці відправляються представляти Україну на конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

Однією з основних місій Національного комітету конкурсу "Міс Україна" є гідне подання нашої країни на світовій арені і популяризація України в усьому світі. За роки існування конкурсу українські красуні завоювали не один титул на світових подіумах. До складу журі конкурсу входили Юлія Айсіна, Ольга Внукова, Ана Варава, Володимир Горянский, Елизавета Чепель, Аліна Байкова, Олег Верняєв, Дмитро Комаров, Андре Тан, Влада Літовченко та Микола Тіщенко.

За новими результатами конкурсу титул "Міс Україна 2018" після гучного скандалу отримала Леоніла Гузь, яка виступала під номером 6. Саме ця красуня приміряла коштовну корону переможниці та представить Україну на другому етапі конкурсу краси, що пройде в Китаї. Ім'я нової "Міс Україна 2018" було оголошено ввечері, 30 вересня, у фіналі телетрансляції шоу на каналі "1+1".19-річна переможниця "Міс Україна-2018" є родом з Херсонщини. За освітою Леоніла перукар-стиліст, закінчила технікум в Києві. Дівчина багато подорожує, знімається у гламурних фотосесіях для модних брендів та бере активну участь у світських подіях. Переможниця неодноразово зізнавалась, що не зовсім добре володіє англійською мовою, тому їй доведеться "підтягути" рівень іноземної, щоб добре представити Україну на міжнародному конкурсі в грудні. Гузь також розповідала, що має хорошу особливість організму – вона може багато їсти і зовсім не товстіти.

Нагадаємо, за титул найкрасивішої у фіналі “Міс Україна 2018” змагалася й коломиянка.