ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Минулої доби на Коломийщині гасили 5 пожеж

Минулої доби на Коломийщині сталося 5 пожеж.


 7 серпня о 10:50 в місті Коломия на вулиці Петлюри виникла пожежа сміття на відкритій території колишнього заводу «Сільмаш». Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи, повідомили в управлінні ДСНС області.


  О 15:13 в Коломиї на вулиці Пушкіна виникла пожежа залишків тирси в циклоні. Вогнем пошкоджено циклон. Попередня причина виникнення пожежі - коротке замикання електродвигуна циклона.


 О 21:00 в селі Верхній Вербіж Коломийського району виникла пожежа післяжнивних залишків на присадибній ділянці. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.


 О 01:47 в Коломиї на вулиці Валова виникла пожежа сміття на відкритій території недіючого заводу «Прут». Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.        


О 05:04 в селі Пилипи Коломийського району виникла пожежа  літньої кухні в господарському комплексі. Вогнем знищено перекриття, газову плиту, пошкоджено стіни літньої кухні. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.


Фото ілюстративне