ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Мінрегіон розробив механізм перевірки якості житлово-комунальних послуг

Міністерство регіонального розвитку підвищує якість надання житлово-комунальних послуг та послуг з управління багатоквартирним будинком. Для цього у міністерстві розробили Механізм перевірки надання житлово-комунальних послуг, їх належної кількості та якості, визначених типовим договором між споживачем та постачальником.

Ми продовжуємо імплементувати закон "Про житлово-комунальні послуги".  Про це наголосив на засіданні Уряду віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови, пише Дзеркало медіа.

"Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКП та в подальшому отримувати відшкодування.

Це стосуватиметься перевірок якості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком.

Таким чином ми посилюємо права та інтереси споживачів та встановлюємо прозорі механізми взаємодії споживача та надавача послуг відповідно до європейських стандартів", — наголосив Геннадій Зубко.

Постановою затверджена форма акту-претензії та механізм його задоволення.

Документ розроблено Мінрегіоном та вступає в силу з 1 травня 2019 року.

Читайте також: На 2019 рік в Івано-Франківській області передбачено вдвічі менше субсидій, ніж в нинішньому році

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!