ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Міністр юстиції відкрив у Коломиї сучасний офіс Open Space: про ініціативу та які послуги можна отримати

Як повідомляли, сьогодні у Коломиї відкрили сучасний офіс "Open Space".

"Open Space" називають територією позитивних емоцій. Тут тепер реєструватимуть найпопулярніші послуги, якими користуються українці: реєстрація народження й одруження, отримання документів повторно тощо. Загалом – 14 послуг. Коломийський офіс став ювілейним – 30-м в Україні і другим на Прикарпатті після обласного центру.

- До предметів відання Комітету ВР, який я очолюю, якраз відноситься діяльність Міністерства юстиції. Я пригадую 2014 рік, коли Павло Дмитрович очолив міністерство. Пам’ятаю, як тоді вирішили, що Україні потрібні чіткі та зрозумілі для людей реформи і зміни. За ці роки законодавчих ініціатив було сотні. Я радий, що сьогодні в Коломиї запрацював такий сучасний центр. Тепер коломияни зможуть отримувати ще якісніше послуги, - привітав присутніх народних депутат Андрій Іванчук.

Міністр юстиції Павло Петренко наголошує, що в таких сервісних центрах намагаються дарувати українцям позитивні емоції.

Це – найцінніше, адже коли приходиш до державного службовця та наражаєшся на нерозуміння чи небажання допомогти – враження складається про всю державу:

- Рівно рік тому я відкривав такий «Open Space» в Івано-Франківську. Ми тоді поставили собі амбітну ціль: не тільки великі обласні центри, але й середні міста по всій країні будуть мати такий же сервіс. Наша філософія – децентралізація: наближення послуг, сервісів і фінансів до конкретної громади. Один із її натхненників, Андрій Іванчук, дуже багато доклав до того, щоб узагалі така ідея, як «Open Space», стала реальністю.

А ще незабаром у Коломиї запрацює популярний сервіс "Шлюб за добу". Він уже охопив 50 міст і містечок по всій Україні.

- Буквально через декілька тижнів ми в уряді приймемо рішення, що Коломия долучиться до цього проекту. Я очікую, що саме мешканці міста придумають якусь родзинку, яка буде пов’язана з одруженням у Коломиї за місцевою традицією. Я із задоволенням сюди приїду або когось одружити чи й самому одружитися, - додав Павло Петренко.

У коломийському центрі «Open Space» є щонайменше дві локації на другому поверсі й одна на першому, де можна зробити тематичні реєстрації шлюбу.