ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Микола Савчук з Коломиї став лауреатом Всеукраїнської літературної премії ім. Степана Олійника

Цьогорічним лауреатом Всеукраїнської літературної премії ім. Степана Олійника став поет-гуморист, заслужений артист України Микола Савчук з Коломиї.

Це премія Національної спілки письменників України, яку присуджують раз на рік, а саме 3 квітня, на день народження відомого поета-сатирика Степана Олійника (1908 — 1982).

Вручають її на батьківщині Степана Олійника, Одещині, де традиційно відбувається велике фестивальне гумористично-сатиричне дійство «Степанова весна».

На фото - Степан Олійник

 На неї з’їжджаються майстри веселого слова з усієї України. Цьогоріч туди мали їхати два коломийські Миколи — Савчук і Кавацюк, однак ситуація з коронавірусом відклала і поїздку, і самий фестиваль.

Донька незабутнього Степана Олійника, пані Леся, привітала Миколу Савчука з присудженням премії.

Балтська газета «Ваш інтерес» сьогодні надрукувала матеріал про свого славного краянина і премію його імені та повідомила імена двох нових лауреатів — Миколи Савчука й заслуженого журналіста України Юрія Работіна з Одеси.

Нагороди вони отримають незабаром, а 39-та «Степанова весна» відбулася сьогодні  онлайн на спеціально створеній фейсбук-сторінці «Олійниківська родина».

 Миколі Савчуку присуджено премію ім. С. Олійника за його книжку «Іронічні вірші та інші», яка побачила світ торік у коломийському видавництві «Вік».

Подячне слово лауреата Миколи Савчука.