ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Ми голосували вперше". 4 молодих коломиян про вибори президента

Вчора мільйони українців вирушили на виборчі дільниці, щоб обрати нового президента. Чимало наших співвітчизників робили це вперше.

Ми поцікавились у коломиян, які досягли 18-річного віку, як вони голосували вперше та як взагалі ставляться до виборчого процесу.

 

Вікторія Перегінець

Так, я, звичайно, ішла на вибори. Мене охоплювало хвилювання, оскільки це перші вибори, які я відвідала. Ну і це свідомий крок для свого майбутнього. Адже кожен іде на вибори, знаючи, за кого він і чому. До виборчого процесу ставлюсь серйозно, але нейтрально. Не люблю, коли люди між собою обговорюють кандидатів, нав'язують свої думки і вподобання, це неправильно. Кожна людина індивідуальна і має своє мислення, але, на жаль, в теперішній час одні голосують, як то кажуть "по приколу", інші - бо так треба, і тільки половина свідомо робить цей крок.

Але ми - творці свого життя, свого майбутнього, кого виберемо, той і буде керувати країною. І бажаю всім потім не жалітися, що щось не так, як ми хочемо. Так було, є і буде - усім не вгодиш.

 

Анастасія Чорняк

Я голосувала. Хвилювалася, бо дуже хотілось, щоб мій голос змінив майбутнє на краще.

Думаю, що від нас зараз залежить дуже багато. Ми повинні обрати людину, яка насамперед подумає про звичайних людей і піклуватиметься про них, подбає про те, щоб якнайшвидше вирішити збройний конфлікт, який вже так довго відбувається на нашій землі, налагодить взаємодію між різними галузями суспільства так, щоб всім жителям України було комфортно жити і працювати, а також ця людина повинна розвивати Україну  як економічно, так і духовно.

Мені прикро, що багато людей відмовляються голосувати, адже вважають, що немає достойних кандидатів. Через це, на мою думку, виборчий процес не є настільки точним, наскільки міг би бути.

 

Петро Боднарук

Я і всі з моєї родини йшли на вибори. Тому що це наш громадянський обов'язок. Маю надію, що ці вибори зможуть щось змінити в кращу сторону.

З вибором було дуже важко визначитись, ще й коли всюди чути антипропаганду за кожного з кандидатів. Для мене жоден з них не викликає 100% довіри. Не буду в це заглиблюватись... На вибори йшов з гарним настроєм і просто з надією, що будуть якісь зміни. Вважаю, що кожен повинен проголосувати.

 

Христина Михайлишин

Голосувала цього року вперше. На вибори йшла тому, що мій голос, як і голос кожного українця, є важливим!

Хвилювань не було, адже я давно зробила свій вибір і впевнено голосувала за кандидата, який, на мою думку, вартий перемоги!

У виборчому процесі я особисто брала участь, була спостерігачем на виборчій дільниці. Цього я захотіла сама, мене ніхто не змушував. Адже цікаво спостерігати за процесом голосування. Я вважаю, що голосувати повинні всі українці! Не варто говорити: "Та мій голос і так нічого не вирішить". Подумайте про те, що буде, якщо принаймні кожний другий так скаже.

Доля України у руках кожного з нас.