ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Медики Коломиї знову без зарплат: коли очікувати на гроші — коментарі керівництва ЦРЛ і профспілок

Як і торік, на зарплату медичним працівникам вторинної ланки в Держбюджеті бракує грошей.

На Коломийщині медикам виплатили кошти за половину травня.

Благо, буквально цими днями погашено заборгованість молодшому медперсоналові, - повідомляють у ЦРЛ.

Сподіваються, що надійде фінансова допомога з місцевих бюджетів, повідомляє "Дзеркало Коломиї".

Головний лікар ЦРЛ Ірина Садов'як не вважає ситуацію загрозливою: "Згадайте минулий рік. Так само були проблеми з заробітною платою, але вся невелика заборгованість до кінця року погашена. Просто не вистачає державної субвенції. Однак на початку липня всі медики недоотримані кошти отримають".

Не вбачає особливої проблеми з виплатою зарплат і голова профкому медичних працівників Ігор Вань: "Будьте впевнені, - часи, коли нам виплачували зарплату цвяхами й металевою сіткою не повернуться. У медичній галузі є серйозні недоліки, однак, мусимо розуміти, що нам випало жити в час реформ. А це дуже непросто. Великої заборгованості нема і, сподіваюся, не буде й панікувати підстав нема".

Іншої позиції дотримується голова Вільної прфспілки медичних працівників Коломийщини Наталя Войцехівська: "Невчасна виплата зарплати медикам у нас стала вже традиційною. Наші конституційні права регулярно порушуються. Не досить, що держава майже вирівняла зарплату санітаркам і лікарям, так іще й цю зарплату не виплачують вчасно. У тому числі й санітаркам, більшість з яких доїжджає на роботу з сіл і витрачає на дорогу значні кошти. На Великдень ми сиділи також без зарплати, яку погасили аж у червні. На первинній ланці проблем немає, а лікарям вторинки взагалі працювати стало дуже складно в усіх відношеннях".

Іван ДЖИНДЖУРА

Читайте також: Медики Коломиї не отримали зарплату, через що готові вийти на безстроковий протест

Нагадаємо, у липні торік медики Коломийщини виходили на протест через невиплату їм зарплатні.

Читайте також: Головний лікар Коломийської ЦРЛ Ірина Садов’як очолила “ОХМАТДИТ”