ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Майданівець з Надвірнянщини терміново потребує фінансової допомоги

Майданівець Дмитро Улащук з Надвірнянщини потребує фінансової допомоги. На 18 квітня необхідно зібрати 7 000 гривень.Допомогти прикарпатцю у соцмережі Facebook закликає активіст Любомир Волосянко.

"Сьогодні всі зусилля волонтерів спрямовані на допомогу Армії в АТО та хлопцям і їх сім'ям, що повернулися з війни. І це правильно, бо як не буде держави, то марні наші зусилля. Але сьогодні звертаюся до всіх хто спроможний допомогти і не байдужий до долі героїв Майдану, які постраждали але хочуть повноцінно бути корисними українському народу. Такі люди як п. Дмитро, ті що пройшли Майдан, ніколи вже не встануть на коліна перед олігархічною машиною "системи", яка веде український народ у прірву. І вони нам вкрай потрібні сьогодні, щоби вести за собою та надихати на звитяги. 

Сталося так, що отруєння газами спровокувало онкологічне захворювання в Дмитра Улащука, і на цей момент він терміново потребує фінансової підтримки. За останній рік всі його особисті можливості, близьких та друзів були вичерпані. Держава на жаль воліє забути сьогодні таких героїв, і те що спроможна допомогти -- це мізер порівняно з потребами ( до сьогодні отримав 5 тис. + 1 тис. та в минулому місяці 1 тис. грн). Дякуємо і за те. 

Зараз п. Дмитро проходить хіміотерапію в міському Онкоцентрі Києва ( що на вул. Верховинній ), безкоштовно. Та по закінченню, з 19 квітня, йому одразу потрібні будуть дороговартісні ліки, які клініка не може забезпечити, інакше цей курс не буде ефективним ( клініка на державному фінансуванні).

Клініка "Інновація" запропонувала пройти чотири курси на протязі року, кожен з яких вартістю понад 28 тис. грн, і дають 90 % успіху . Але ж де такі кошти взяти жителю села з Надвірнянщини.

Дмитро Васильович сповнений оптимізму та планів на життя. Він, і ми -- волонтери Народної ради Прикарпаття, віримо що все буде добре. Лікарі в чому можуть ідуть на зустріч, але є речі, які потребують коштів", - йдеться в повідомленні.

Рахунки, висновки лікарів, більше інформації, можна побачити на сторінці події.

Кошти можна перерахувати на:
картку Приват № 5168 7556 1940 6537 - гривні
Ощадбанк № 4149 4978 2980 9146 - грн.
картка долари (S) № 4149 4978 4870 4310
для євро ( Є ) № 4149 4978 4158 5237.