ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Люди вважають, що живуть "гірше", бо їм обіцяли те, чого не може бути. А те, що вони отримують, вони розглядають як невдачу, - економіст ПасхаверУявлення про те, що протягом останніх років в Україні нібито стало гірше жити, ґрунтується не на об'єктивних показниках розвитку економіки, а на співставленні того, чого хотілося б, із тим, що поки що є.

Про це президент Центру економічного розвитку, заслужений економіст Олександр Пасхавер заявив 7 квітня в авторській програмі Миколи Княжицького на телеканалі Еспресо.TV.

"Це характер ставлення народу до свого життя. Які б темпи зростання не були, вони Вам скажуть, що живуть гірше і гірше. Мені це питання дуже цікаве. Я починаю їх питати: "В якому сенсі гірше? Ось що у Вас було 10 років тому, а що зараз? "... Звісно, більшість людей живе все краще і краще, а не гірше і гірше. Але вони порівнюють з очікуваннями", - пояснив експерт.

"Причому, це неправильна точка зору. Їх так виховали. Їм обіцяли те, чого не може бути. А те, що вони отримують, вони розглядають як невдачу", - додав він.