ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Лоукост Ryanair зменшує кількість багажу, яку можна взяти з собою на борт безкоштовно

Лоукост Ryanair змінює багажну політику - велику ручну поклажу доведеться здавати в багажний відсік літака. 


Щоб заохотити більше пасажирів до купівлі реєстрованого багажу та зменшити кількість клієнтів з двома одиницями ручної поклажі, Ryanair вносить  зміни до правил, передає сайт Lowcostavia.


Вагу реєстрованого багажу збільшено з 15 до 20 кг. Ціна однієї одиниці реєстрованого багажу зменшиться з €35 до €25 (за сумку до 20 кг).

Лише пасажири, що придбали послугу пріоритетної посадки (Priority Boarding), а також ті, що купили квитки у тарифах Plus, Flexi Plus & Family Plus, будуть мати змогу взяти на борт два  предмети  ручної поклажі –  звичайний (55см x 40см x 20см) та маленький (35см x 20см x 20см).

Всі решта пасажири зможуть взяти на борт лише одну меншу сумку ручної поклажі, а більшу сумку обов’язково доведеться здавати в багажний відсік перед посадкою у літак. Це безкоштовно.

У воротах перед посадкою будуть дві черги: клієнти, що придбали Priority Boarding з двома одиницями ручної поклажі та інші пасажири з однією ручною поклажею.

Нова політика щодо багажу почне діяти з 1 листопада і буде застосовуватися до всіх бронюваннь, навіть якщо вони здійснені до вересня.

Якщо пасажири без послуги пріоритетної посадки відмовляться розміщувати ручну поклажу в багажний відсік, пасажирам буде відмовлено у перевезенні і їх не пустять на борт (без відшкодування).

Читайте також: В Україні запрацював сервіс для пошуку квитків для авіаперельотів “Google Flights”