ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Лілія Гриневич на Прикарпатті: Співпраця з соціально відповідальним бізнесом необхідна для покращення умов навчання дітей при лікарнях

Як повідомляли, сьогодні на Прикарпатті з робочим візитом перебуває міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Соціально відповідальний бізнес радо йде назустріч та допомагає покращити умови навчання дітей при лікарнях. Завдання обласної влади, яка частіше займається організацією такого навчання, – знайти та заохотити жертводавців підтримувати такі школи, - на цьому наголосила  Лілія Гриневич під час круглого столу щодо організації навчання при лікарнях в Івано-Франківській області сьогодні, 16 квітня, у приміщенні Обласної дитячої клінічної лікарні в Івано-Франківську, повідомляє прес-служба МОН.

"Як це працює ми можемо побачити на прикладі Івано-Франківської області, де в школу вклала і обласна влада – близько 600 тис грн, і жертводавці. Так, лише одна ІТ-компанія профінансувала ремонт і обладнання однієї зі шкіл на понад 200 тис. грн. Ці діти, яким на долю і так випало забагато випробувань, заслуговують на підтримку та допомогу. Але це все не відбувається саме по собі, обласна влада має знаходити та заохочувати таких жертводавців, надавати їм підтримку та допомагати", – зазначила Лілія Гриневич.

Наразі навчання при лікарнях організовано в 2-х великих медзакладах Івано-Франківщини – Обласному фтизіопульмонологічному центрі та Обласній дитячій клінічній лікарні.

Так, в Обласному фтизіопульмонологічному центрі відділення налічує 30 ліжок, де впродовж року від різних форм туберкульозу лікуються приблизно 200 дітей і підлітків з Івано-Франківська та області.

Для обладнання їхньої класної кімнати допоміг благодійний фонд «Відкриті очі», створений ІТ-компанією SoftServe. Загалом фонд вклав у школу 211 556 грн.

Водночас в Обласній дитячій клінічній лікарні за кошти держави – 593тис грн – було придбано:

  • комп’ютерне обладнання – 228 тис грн;

  • шкільні меблі – 178 тис грн;

  • дидактичні матеріали – 182 тис грн;

  • художня література – 5 тис грн.


Також за допомогою компанії "Снєжка" в цій лікарні організували додаткову зону для навчання та відпочинку дітей.

Наразі в Обласній дитячій клінічній лікарні можуть навчатися лише діти 1-4 класів, однак вже з 1 вересня навчання буде організовано й для учнів 5-9 класів.

Читайте також: Івано-Франківщина може не отримати обладнання для НУШ до 1 вересня через зволікання облради, – Гриневич