ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Кривдили і принижували дівчат: поліція відкрила кримінальне провадження щодо організаторів вечірок

Поліцейські розпочали кримінальне провадження після того, як в інтернеті оприлюднили фото і відео "п'яних" вечірок. На них молоді люди вживають алкоголь, кривдять та принижують дівчат. Зараз у помешканнях хлопців у Києві проводять обшуки. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Нацполіції області, пише Суспільне.

Як ідеться в дописі, поліцейські вже з'ясували особи підозрюваних і місця їхнього перебування. Оперативники карного розшуку та міграційної поліції разом зі слідчими проводять обшуки за адресами проживання та в орендованих квартирах у Києві та ще одному регіоні держави.

За словами громадської діячки та режисерки Ярослави Кравченко, хлопці — з Івано-Франківська. 31 січня 2023 року вона на своїй Facebook-сторінці розмістила допис про "малолітніх пацанів із Франківська, які переїхали в Київ і почали влаштовувати вечірки. На них запрошували дівчат, яких "накачували" алкоголем та, судячи з їхніх сторіс, "Ксанаксом". Відео організатори вечірок публікували в закритих Telegram-каналах та в Instagram.

Згодом Ярослава Кравченко написала, що закрила пост.

Скрін допису Ярослави Кравченко. Фото: Facebook/Ярослава Кравченко

Проте справою про скривджених на вечірках дівчат продовжуватиме займатися.